Bu uygulamayı bildir

Tanım

The Flash Filiminin İlk Bakış Videosu Kafaları Karıştırdı

DC Sinematik Evreni için her şeyin yeniden başlayacağı Flash filmiyle ilgili gelişmeler hızlanmaya başladı. DC FanDome etkinliğinde de Flash ile ilgili yeni bir şeyler görmeyi bekliyorduk. Tam olarak hiçbir şey görmedik diyemeyiz ama beklentilerin çok gerisinde bir ilk bakış videosu karşımıza çıktı. Tabii çizgi roman hayranları hemen bazı noktaları yakalamayı başardı. Örneğin Flashpoint hikayesinin çıkış noktası, Barry Allen’ın annesini kurtarma çabası aynen korunmuş gibi gözüküyor.

Michael Keaton’ın ortaya çıkması da heyecanı biraz daha yükseltmeyi başardı. Lakin ne Supergirl’ün ortaya çıkması ne de meşhur zaman yolculuğu sahnesiyle ilgili hiçbir şey göremedik. Zaten video başlamadan önce başrol Ezra Miller’ın “elimizde yeteri kadar sahne yok o yüzden bu ilk bakış videosuyla idare edin” şeklindeki açıklaması durumu özetliyordu. Yine de çizgi romandaki hikayeye en azından başlangıç noktasında sadık kalmaları sevindirici.

  • The Flash Filminden İlk Supergirl Fotoğrafı Geldi

Aquaman ve Wonder Woman’ın filmde büyük bir rol almasının mümkün olmadığını biliyoruz bu yüzden işlerin bir noktada başa dönmesi için tetikleyici olaylar gerekecek. Ben Affleck ve Michael Keaton’ın Batman rolleri burada kilit pozisyonda gibi gözüküyor. Andy Muschietti’nin yönetmenliğini yapacağı The Flash, 4 Kasım 2022‘de vizyona girecek.

APK indir  Funimate Video Editor & Maker

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları