Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

TOGG’un test aşamasından yeni fotoğraf

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

TOGG’un test aşamasından yeni fotoğraf

2023 yılında yollarda olması planlanan yerli araba TOGG bir müddettir testlerden geçiyordu. Bugün TOOG’un Twitter hesabından test süreçlerinden bir fotoğraf paylaşıldı. Uzun müddettir birtakım testlerle meşgul olan TOGG’dan gelen yeni fotoğraf, araba tutkunlarının ilgisini çekiyor.

Yerli araba TOGG, aerodinamik ve aeroakustik testlerinde

Şu an gerçekleştirilen test, aracın yoldayken hava ve ses dalgaları ile olan temasını gözlemliyor. Bu müşahedeler sonucunda sürtünmenin azaltılması ve aracın aerodinamik dizaynının korunması sağlanıyor. Bu güçlü testten aşağıdaki fotoğraf paylaşıldı.

Kelam konusu testler aracın hem dayanıklılığını, hem de performansını en verimli hale getirmeye çalışmakta. Bu etabın ne vakit biteceğini bilmiyoruz, lakin testlerle ilgili hiçbir olumsuz haber duymadık.

Seri üretime bir yıl kaldı

TOGG’un Bursa’da açılan fabrikası tamamlanacak ve sonuncu üretim ayrıntıları da belirli olduğunda üretime başlanacak. Son bilgilere nazaran seri üretime 2022 yılının sonunda başlayacağı öngörülüyor. TOGG şimdi üretilmediği için, üretimi yurt dışında gerçekleşen prototip model üzerinde tüm testler yapılıyor.

TOGG markası bölüme birinci kere adım atacağı için muhtemelen araç piyasaya sürüldükten sonra da birkaç revize görecektir. SUV ve Sedan gövde yapısı seçeneklerini sunan elektrikli arabanın 2019’da gerçekleşen lansmanından beri TOGG’u bekliyoruz.

APK indir  Forza Horizon 4 Apk**

ETİKETLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları