Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home2/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

En ucuz iPhone 13 Pro bir kısıtlama ile geliyor!

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

En ucuz iPhone 13 Pro bir kısıtlama ile geliyor!

Merakla beklenen Apple aktifliği dün akşam gerçekleşti. Aktiflikte iPhone 13 serisi, Apple Watch Series 7, iPad küçük ve dokuzuncu jenerasyon iPad vitrine çıktı. Tanıtılan yeni modeller kullanıcıların beğenisini kazanırken, aktiflikte 128 GB iPhone 13 Pro ve Pro Max modellerinin kamera tarafında bir kısıtlama ile geleceği duyuruldu.

128 GB iPhone 13 Pro ve Pro Max, 4K ProRes görüntü kaydını desteklemeyecek

Serinin gelişmiş özelliklere sahip iPhone 13 Pro ve Pro Max modelleri, 4K ProRes görüntü kaydını destekliyor. Fakat bu noktada kıymetli bir ihtiyaç olduğunu da belirtelim.

Apple’ın açıkladığı bilgilere nazaran, kullanıcıların kelam konusu özellikten faydalanabilmek için en az 256 GB depolama alanına sahip bir iPhone 13 Pro ve Pro Max tercih etmesi gerekecek. Bunun yanı sıra 512 GB ve 1 TB depolama alanına sahip modeller, saniyede 30 kare 4K ProRes görüntü kaydında kullanıcıların işini ziyadesiyle kolaylaştıracak.

En ucuz iPhone 13 Pro bir kısıtlama ile geliyor!

Böylece akıllı telefonların 128 GB olan versiyonlarında 4K ProRes görüntü kaydı yapılamayacak. Bunun yerine aygıtlar, 30 kare suratında 1080p ProRes görüntü kaydıyla hudutlu olacak.

Şu an için Apple tarafından sınırlamanın nedeni açıklanmasa da, düşük depolamaya sahip modellerin 4K ProRes görüntü kaydı için gereken bilgi transfer suratlarını sağlamadığı düşünülüyor.

Kelam konusu ProRes özelliği, iPhone 13 Pro ve Pro Max modelleri piyasaya sürüldükten sonra direkt olarak kullanılamayacak. Bunun yerine özellik, gelecekteki bir iOS 15 güncellemesiyle aygıtlara gelecek.

APK indir  ppsspp gold apk indir mod hileli 2022**

ETİKETLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları