Gmail’in klasik özelliği Google Mesajlar’a geliyor!

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Gmail’in klasik özelliği Google Mesajlar’a geliyor!

Google İletiler bünyesine dürtme isminde yeni bir özellik ekliyor. Bu sayede artık unuttuğunuz bir olayı bu seçenekle size bildirim olarak tekrar gelmesini isteyebiliyorsunuz. Şimdi mevcut olmasa da şirket, irtibatın daha otomatik hale gelmesini istiyor. Bu nedenle Gmail özelliklerinden birisini kullanacak.

Google İletiler uygulamasına dürtme seçeneği eklenecek

Google‘ın tanınan e-posta uygulaması Gmail, 2018 yılında dürtme ismi verilen bir özellik aldı. Bu seçenek belirlediğiniz bir gün dahilinde otomatik olarak karşılık vermenizi sağlıyor. XDA geliştiricilerinin tespit ettiği üzere Google İletiler için son beta uygulamaya dahil edilen otomatik hatırlatıcıları öne sürüyor.

Gmail’in klasik özelliği Google Mesajlar’a geliyor!
Google İletiler dürtme seçeneği

Özellik etkinleştirdiğinde dürtmeler, en son iletiyi açıp okusanız bile gelen kutusunun en üstünde yanıtlamadığınız konuşmaları gösteriyor. Bundan rahatsız olanlar için de bir tahlil yolu bulunuyor. Bu bağlamda herkes için seçenek Google İletiler bünyesinde devre dışı bırakılabiliyor.

Şimdi özelliğin ne vakit geleceği muhakkak değil

Google, özelliğin şimdi tüm kullanıcılara ne vakit geleceği konusunda bir açıklama yapmadı. Bunun yanı sıra özelliğin varsayılan olarak seçili olup olmadığı belirli değil. Ayrıyeten özelliğin unutkanlığı olan şahıslar için faydalı olacağı düşünülüyor.

Gmail’in klasik özelliği Google Mesajlar’a geliyor!

İletiler uygulamasında şu anda bu seçenek bulunsa da manuel olarak ayarlama yapılabiliyor. Bu da hatırlamanız gereken bir durum olduğundan gelecek yenilik kadar kullanışlı bir sistem olmuyor.

Sizler Google İletiler uygulamasına gelecek dürtme özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

APK indir  iOS 15.2 Beta 1, geliştiriciler için yayınlandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Facebook Yorumları