macOS 12 Monterey için onuncu beta yayınlandı

TELEGRAM
0/5 Oylar: 0
Bu uygulamayı bildir

Tanım

macOS 12 Monterey için onuncu beta yayınlandı

Apple, macOS 12 Monterey işletim sisteminin dokuzuncu betasından bir hafta sonra onuncu beta sürümünü geliştiricilerin kullanımına sundu. Son sürümle birlikte şirket, Monterey’in giderek stabil bir hal aldığını ve öncesinde kullanıcıların bildirdiği problemlerin çözüldüğünü söyledi.

Halihazırda bir geliştirici hesabı kullanıyorsanız son beta sürümünü Apple Developer Center üzerinden indirebilirsiniz. Akabinde aygıtınıza uygun profil indikten sonra, Sistem Tercihleri bulunan Yazılım Güncelleme kısmından kolay kolay yükleme süreçlerini tamamlayabilirsiniz.

macOS 12 Moneterey beraberinde yeni özellikler getiriyor

Apple, macOS 12 işletim sistemine eklediği yeni özelliklerle kullanıcıların beğenisini kazanmayı başardı. Şirket birden fazla Mac ve iPad aygıtında artık tek bir fare, Trackpad ve klavye kullanılmasına imkan sağlayacak. Buna ek olarak iOS, iPadOS ve macOS’lu aygıtlar üzerinden direkt AirPlay yaparak bilgi transfer etmek mümkün olacak.

macOS 12 Monterey için onuncu beta yayınlandı

Tüm Apple eserleri ortasındaki bağlantısı artırmayı hedefleyen şirket, var olan özellikleri de geliştirdi. Örneğin iMessage için SharePlay, Safari için tekrar tasarlanan sekmeler, fotoğraflar için canlı metin takviyesi, ızgara görünümleri ve FaceTime için uzamsal ses üzere pek özellik tekrar elden geçirildi.

macOS 12 Monterey hangi aygıtlara gelecek?

iMac’ten Mac Mini’ye kadar pek çok Apple aygıtı macOS 12 Monterey’den faydalanabilecek. Güncellemeyi şu aygıtlar alacak:

  • iMac 2015 ve üst modeller
  • iMac Pro 2017 ve üst modeller
  • Macbok Air 2015 ve üst modeller
  • MacBook Pro 2015 ve üst modeller
  • Mac Pro 2013 ve üst modeller
  • Mac Küçük 2014 ve üst modeller
  • MacBook 2016 ve üst modeller
macOS 12 Monterey için onuncu beta yayınlandı

Apple’dan uyarı!

Apple beta programlarının, şimdi yazılımın test basamağına dahil olduğunu ve pek çok sıkıntıyla karşılaşabileceğinizi söyledi. Aslında beta sürümlerinin emeli, yanlışları tespit etmek ve kararlı sürümü olabildiğince meselesiz hale getirmek. Bu sebeple mümkünse kullanmadığınız yahut yedeği alınmış ikinci bir aygıta beta sürümlerini yüklemeniz daha mantıklı olacaktır.

APK indir  Swamp Attack indir yukle ucretsiz free 2021 4.0.7.95
macOS 12 Monterey için onuncu beta yayınlandı

Siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

ETİKETLER

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları