Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

iPhone 13’te yeni bir sorun keşfedildi: MagSafe çalışmıyor

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

iPhone 13’te yeni bir sorun keşfedildi: MagSafe çalışmıyor

iPhone 12 ile gelen değerli yeniliklerden bir tanesi MagSafe ve beraberinde getirdiği aksesuarlarıydı. iPhone 13 ailesi ile MagSafe teknolojisi destekleniyor ve aksesuarlar yeni jenerasyonda de kullanılabiliyor. Lakin son bir haftada iPhone 13 ile ilgili birkaç sorun duyduk ve bunlar ortasına bir MagSafe sorunu da eklendi.

iPhone 13 ailesinde MagSafe sorunu

Geçen yıl satışa çıkan MagSafe özellikli deri cüzdan, hala iPhone 13 ile de uyumlu olarak satılıyor. Fakat bu cüzdanı iPhone 13’te kullanmak isteyenlerin karşılaştığı bir sorun mevcut. Reddit’teki bir başlıkta paylaşılan şikayetlere nazaran kimi kullanıcılar cüzdanı aygıta yapıştırdığında çıkması gereken bildirim bir türlü görünmüyor.

iPhone 13’te yeni bir sorun keşfedildi: MagSafe çalışmıyor

İşin değişik tarafı birebir başlıkta bu sorunu iPhone 12’de yaşadığını söyleyen birkaç kişi daha var. Yani bu sorun iOS 15 güncellemesi ile ortaya çıkmış da olabilir. Apple tarafından şimdi bir açıklama ya da düzeltme gelmediği için sorunun tam olarak neyden kaynaklı olduğunu bilmiyoruz. Fakat Türkiye satış fiyatı 529 TL olan bu aksesuarla bu sorunu yaşamak pek üzücü.

MagSafe uyumlu deri cüzdan, iPhone’unuza MagSafe mıknatısıyla yapışarak yanınızda taşıdıklarınızın bir ortada kalmasını sağlıyor. Üç bölmeden oluşan bu küçük deri cüzdan içerisine kartlarınızı koyabiliyorsunuz. En değerli özelliği ise Bul uygulaması ile uyumlu çalışması. Bu uyumluluk sayesinde cüzdanınızı iPhone’dan ayırdığınız anda bilinen son pozisyonun kaydı tutuluyor. Bir AirTags kadar tesirli olmasa da en azından nerede bıraktığınızı hatırlayabiliyorsunuz.

APK indir  iPhone 13 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları