Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home2/serd7175/public_html/wp-content/themes/appyn/functions.php on line 1451

Nintendo Switch’e beklenen özellik geldi!

TELEGRAM
0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Nintendo Switch’e beklenen özellik geldi!

Nintendo Switch piyasaya sürüleli 4 yıl oldu. Bu kadar vakit içerisinde pek çok yenilik ve güncelleme aldı. Artık ise platform Bluetooth ses dayanağını bünyesine ekliyor. Şirket özelliği yakın vakitte gelen sistem yazılımı güncellemesi v13.0.0 beraberinde aygıta ana özellik olarak ekledi.

Nintendo bünyesindeki takviye sayfası Bluetooth ses dayanağı hakkında birkaç sınırlamaya dikkat çekiyor. Öncelikle özelliği kullanırken bir anahtar ile en fazla iki kablosuz kumanda eşleşiyor. Bu durumda çok oyunculu bir oyun oynarken lokal bağlantı sırasında kulaklıkların kontağı kesiliyor.

Nintendo Switch, Bluetooth ses takviyesi kapsamında sadece tek ses aygıtı bağlanıyor

Nintendo, Switch platformuna tıpkı anda sadece tek Bluetooth (BT) ses aygıtının bağlanabildiğini belirtti. Bu durumda BT mikrofonlarının kullanım dışı kalacağını açıkladı. Platforma gelen güncelleme özellikleri ortasında LAN irtibatına sahip rastgele bir Switch Dock‘un donanım yazılımı güncelleme seçeneği yer alıyor.

Nintendo Switch’e beklenen özellik geldi!

Uyku modu faalken kablolu internet irtibatı sürüyor

Nintendo Switch platformuna Bluetooth ses dayanağının yanı sıra bir de daha meselesiz bir indirme tecrübesi için Uyku Modu faalken kablolu internet temasını sürdürme seçeneği geldi. Böylelikle bir oyunu indirirken rastgele bir sorun yaşamamanız amaçlandı.

Kablosuz internet frekansı denetim etme seçeneği geldi

Son olarak kablosuz internet temasınızın frekansını denetim etmek için Denetim Çubuğunu Kalibre Et seçeneğinin değiştiğini görebilirsiniz. Böylelikle artık 2,4 GHz ya da 5 GHz bir ilişki frekansı kullanıp kullanmadığınızı anlamış oluyorsunuz.

Sizler Nintendo Switch platformuna gelen yeni özellikler hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlere iletmeyi ihmal etmeyin!

APK indir  Toca Life World indir yukle ucretsiz apk 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook Yorumları